O DUši na křídlech

Láska k tvorbě, cesta k relaxaci a potřeba harmonizovat a „vyladit“ můj život. Toužila jsem přinášet něco povzbudivého, krásného lidem, ale pracovala jsem dosud v profesi, kde to bylo trochu o něčem jiném. Ale rozhodla jsem se, že udělám něco jinak. Co lidem udělat obchod, kde najdou věci vytvořené mnou, ale i věci pro jejich vlastní tvorbu a relaxaci, pro čistotu a harmonizaci prostředí, kde žijí nebo pracují. Takový relaxačně tvůrčí prostor, kde je vše krásné a uklidňující, voňavé na jednom místě.

Duše na křídlech Martina

Martina

Ahoj, to jsem já, já, která bych něco takového před pár měsíci nikdy nenapsala a ani by mě nenapadlo o něčem takovém vůbec uvažovat. To, že jdu s kůží na trh, jak se říká, není pro mě vůbec jednoduché a lehké. Jsem hodně uzavřená osoba, člověk, který jen tak k sobě nikoho nepustí. No a právě já, Martina se Vám teď chci otevřít ve svých starostech a touze po změně. Nebo se alespoň trochu pokusit. Dlouhé roky jsem pracovala s lidmi, práce mě bavila, ale nějak se to zvrtlo. Proč se to zvrtlo? Ptám se i já, ptají se mě i moji nejbližší. Přesně nevím kdy a kde se to stalo. Ale myslím, že když něco skončí, tak něco nového začne. Byla jsem hodně unavená, měla jsem pocit, že ta práce nemá smysl, že jí nikdo nepotřebuje. Já potřebuji, aby mojí práci a činnost někdo potřeboval a dokázal jí ocenit. A to nemyslím finančně. Začala jsem toužit po tom, dělat něco pro jiné lidi a pomáhat jim. Rozhodla jsem se pomoct právě tím, co pomohlo mě. Potřebovala jsem si od těch starostí a stresu odpočinout a to hodně si odpočinout. Ani sama nevím, proč mě to zaválo právě do umění (i když tak vznešeně bych to radši nenazývala).  

Najednou jsem vzala do ruky štětec a barvu a relax byl na světě a s ním i nápad. Pomalu a jistě se začal rozvíjet. Jak ukázat ostatním jak relaxuji, co mi pomáhá? Být kreativní je mě dáno, kdysi na mateřské dovolené to byla moje velká záliba. Pak už nějak nebyl čas, plno práce a starostí. Až touha utéct od těch starostí do jiného světa mě přivedla zpátky ke kreativitě a s tím spojeným odpočinkem a relaxací.